Реал Сосьєдад: Рулле, Карлос Мартінес, Елустондо, Иньиго Мартінес, Берчіче, Пардо, Бергара, Вела (Оярсабаль, 76), Прієто, Брума (Сальдуа, 90 + 1), Жонатас (Ектор Ернандес, 87)

Запасні: Ойєр, Мікел Гонсалес, Дієго Рейес, Де Ла Білизни

Валенсія: Доменек, Барраган, Мустафі, Абденнур, Канселье (Орбан, 46), Пареха, Перес (Фуего, 57), Міна (Негредо, 71), Де Поль, Родріго, Алькасер

Запасні: Райан, Адерлан Сантос, Данило, Пьятті

Попередження: Жонатас, Пардо, Ектор Ернандес - Абденнур, Канселье, Перес, Фуего

Валенсія і Реал Сосьєдад закривали перше коло чемпіонату матчем на Аноета. Обидві команди підійшли до цієї зустрічі з невдалими серіями, але загальний настрій було краще у Лос Чес, адже команда Гарі Невілла на цьому тижні розгромила Гранаду в Кубку Іспанії. Британський фахівець розглядав матч проти Реал Сосьєдаду як можливість здобути першу перемогу в чемпіонаті.

Цього вечора в Сан-Себастьяні був дощовим, умови на футбольному полі явно не мали до швидкого футболу. Баски трохи краще почали цю гру, а перший небезпечний момент у матчі стався на 14-й хвилині. Після щільного удару Карлоса Мартінеса м'яч полетів в нижній кут, але лише доторкнувся до штанги і полетів за межі поля.

Валенсія намагалася тримати м'яч, але часто пропускала контратаки. Гарі Невілл часто схоплювався з лави, щоб щось підказати своїм захисникам, які дозволяли супернику небезпечно бити по воротах. Кажани рідко тривожили Херонімо Рулле, але постійні стандарти завжди тримали в напрузі оборону басків.

На перерву команди пішли за рахунку 0: 0, а в другому таймі продовжилася рівна гра приблизно рівних за силою команд.Команди так би і продовжили грати без моментів, якби не Жауме Доменек, який на 60-й хвилині ледь не привіз гол у свої ворота. Воротар Валенсії невдало зіграв на виході, але потім зумів виправитися, відбивши удар Карлоса Вели. У наступній атаці Валенсія могла покарати суперника за нереалізацію, але м'яч після удару Санті Міни пролетів поруч з дальньою стійкою.

На 64-й хвилині Жауме Доменек зумів виручити свою команду після непростого удару Рубена Пардо, але в кінцівці матчу саме воротар Валенсії став антигероєм матчу. Після подачі з правого флангу м'яч зачепив захисника і полетів у воротарський майданчик, але Жауме послизнувся і не зміг зіграти на виході. Крістіан Жонатас пробив ніяково, але м'ячу просто нікуди було діватися, крім як летіти в порожні ворота.

Ще через три хвилини Валенсія пропустила другий гол. Баски знову знайшли пробоїну на лівому фланзі оборони Кажанів, де у другому таймі грав Лукас Орбан. Після подачі Карлоса Мартінеса Жонатас без перешкод завдав удару головою, оформивши дубль.

У всіх матчах чемпіонату Іспанії під керівництвом Гарі Невілла Валенсія пропускала першою, але в трьох з чотирьох матчах зуміла відіграватися. Щоб врятувати цю гру у гостей було десять хвилин, але Кажани лічені рази довели м'яч до чужих воріт. Ця перемога дозволила Реал Сосьєдаду перервати невдалу серію. Валенсія, в свою чергу, продовжує йти без перемог, а єдиною розрадою так і залишається гра в Кубку Іспанії.

Кращий гравець матчу

Жауме Доменек Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Жоау Канселье Даніель Пареха Енцо Перес Санті Міна Родріго Де Поль Родріго Морено Пако Алькасер Лукас Орбан Хаві Фуего Альваро Негредо Я не дивився матч / Мені нема кого виділити